РАБОТНИК ПРАВЕНЕ НА КОЛБАСИ

Няма описание

Фирма "ЧЕХ - ЙОСИФ НОВОСАД" ООД търси работници за производство на колбаси.
Място на работа: Фабрика за колбаси с. Соколово, обл. Габрово
Основни задължения и отговорности:
- Зарежда пълначната машина с подготвената смес и със съответната естествена или изкуствена обвивка;
- Пълни и връзва готовата продукция;
- Подготвя и подрежда готовата продукция за последваща обработка;
- Следи за регулиране на теглото, доброто запечатване, маркиране и правилното подреждане на готовите артикули.
- Спазва стриктно съответните хигиенни изисквания;
- Отговаря за коректното използване на машините, с които работи.
- Спазва правилата за поддържане на здравословни и безопасни условия на труд.
Изисквания:
- Средно образование
- Да притежава отговорност, дисциплинираност и умение за работа в екип
- Опит на подобна позиция се счита за предимство
Осигурени:
- безплатна храна
- транспорт

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери