Работник отглеждащ селскостопански животни в Свинекомплекс

Няма описание

Агротайм” ЕООД е сред водещите български селскостопански компании. Тя е пример за модерно иновативно земеделие и прилага успешно международни добри практики в български условия, а също част от продуктите й се изнасят в чужбина.
Вярваме, че правилният човек може да подобри бизнеса на компанията ни!
В момента търсим да назначим: Работник отглеждащ селскостопански животни в Свинекомплекс Исперих.
Основни длъжностни задължения:
1.Отглеждане на селскостопански животни – прасета, във всички сектори на Свинекомплекса.
2. Хранене на животните по зададени норми, почистване и грижа за тях.
Изисквания за заемане на длъжността :
1. Опит в отглеждането на животни е предимство.
2. Изпълнителен, мотивиран и отговорен към възложените задачи.
3. Желание да се учи и развива.
4. Да е отговорен и да спазва правилата за биосигурност на територията на Свинекомплекса.
Компанията предлага:
1. Отлично възнаграждение.
2. Въвеждащо обучение.
3. Атрактивна бонусна система.
4. Добри условия на работа в сплотен екип.
5. Постоянен трудов договор.
Необходими документи за кандидатстване: автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор

June 10th, 2022

Исперих

Административни, Офис и Бизнес дейности