Работник кухня - мияч/ка

Комплекс ”Емералд Резорт” е единствения петзвезден комплекс в с. Равда. Вече утвърден с безупречна хотелска база и условия за забавления и почивка.
Набираме ” Работник кухня - мияч/ка”
Отговорности:
- Миене на посуда от ресторантски и кухненски инвентар;
- Поддържане на хигиената на работното място;
- Изпълнение на поставените задачи от прекия ръководител;
- Спазване на работния процес и работните стандарти по длъжността;
Изисквания:
- Мотивирана личност с желание за работа в екип.
- Високо ниво на лична и професионална хигиена.
- Сериозно отношение към работния процес.
- Опит на подобна длъжност е предимство.
Ние предлагаме:
- Трудов договор с възможност за дългосрочен и целогодишен ангажимент
- Редовно заплащане
- Работно време на 8 часови смени
- Работа в стабилна и постоянно развиваща се компания;
При интерес към посочената позиция, може да изпратите подробна автобиография.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм