ПРОИЗВОДСТВЕНИ РАБОТНИЦИ БЕТОНОВИ ИЗДЕЛИЯ

Техносим ЕАД е българска компания за производство на висококачествени бетонови керемиди и бетонови паважи, основана в началото на 2007 г. Компанията е сред пазарните лидери за покривни решения на Балканите, а заводът е напълно автоматизиран и оборудван с последно поколение машини на водещи в тази област производители. Техносим ЕАД е част от корпоративното семейство на BS Group of Companies - българска компания с 25 години опит на пазара, специализирана в областите:- Строителство- Производство на строителни материали- Инвестиции и управление на недвижими имоти- Развитие и управление на ваканционни имотиЧаст от BS Group of Companies са още:- BS Konstructia - Technogips Pro - Technopanel EAD - Fibran Bulgaria- BS Properties - Pirin Golf & Country Club- Bulgarian Holidays

Кои сме ние?
ТЕХНОСИМ е българска компания за производство на висококачествени бетонови керемиди и паважи, основана 2007 г. Компанията е сред пазарните лидери за покривни решения на Балканите, заводът е напълно автоматизиран и оборудван с последно поколение машини на водещи в тази област производители.
Производствената база е локализирана в кв. Враждебна, гр. София.

Във връзка с разширяване на производствените мощности на дружеството, търсим отговорни и мотивирани хора, които да се присъединят към екипа, заемайки позицията:

Ref.N Br - 06/2022

Основни отговорности:

  • Изпълнява различни производствени операции по оформяне на произвеждането изделие на всеки етап от производствения процес;

  • Проверява визуалното състояние и качеството на готовата продукция и при нередност предприема съответните действия;

  • Изпълнява ръчни операции по оформяне на произвежданото изделие;

  • Спазва технологичните изисквания, свързани с производството на продуктите;

  • Извършва операции по пренасяне и товаро-разтоварни дейности по време на производствения процес;

  • Подрежда готова продукция;

  • Опакова готовата продукция;

  • Обслужва, управлява и поддържа производствените машини с които работи съгласно зададените изисквания;

  • Изпълнява и други конкретно възложени задачи от прекия ръководител

Изисквания:

  • Средно образование;

  • Опит в производството на бетонови изделия /настилки или керемиди/ е препоръчителен, но не и задължителен;

  • Технически/механични познания;

  • Умения за работа с ръчни инструменти;

  • Добра физическа форма и умения за работа с тежести, свързано с преместването на изделия;

  • Сръчност и стремеж към постигане на изискваното качество;

  • Отговорност и прецизност в работата;

  • Желание за развитие, коректност, съзнателност;

Ние предлагаме:

  • Първоначално обучение за работа със съответното производствено оборудване, съобразно отговорностите на длъжността;

  • Модерна и високо технологична среда на работа;

  • Ежемесечна бонусна схема, съгласно постигнатите за месеца резултати;

  • Осигурени средства за транспорт;

  • Допълнително здравно осигуряване;

  • Дългосрочна заетост;

  • Възможност за развитие - израстване в позицията и заемане на координационни и контролни функции;

Място на работа: кв. Враждебна, гр. София
Режим на работа: Работа на смени

Необходими документи за кандидатстване: Автобиография;

Ако предлаганата от нас позиция представлява интерес за Вас, ако считате,че отговаряте на посочените изисквания и сте готови да приемете предизвикателството, моля изпратете автобиография не по-късно от 28 Юли 2022 година;
Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Уведомяваме Ви, че данните, които предоставяте са защитени по смисъла на Общ регламент за защита на личните данни (Регламент (ЕС) 2016/679) и ще бъдат използвани само за нуждите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности