ПРОИЗВОДСТВЕН МЕНИДЖЪР

СЕЛЕКТ КОНСУЛТ е Агенция за оценка и подбор на персонала, позиционирана в гр. Шумен и обслужваща клиенти от цяла Североизточна България. Локацията на компанията в този регион ни дава възможност да познаваме по-задълбочено професионалните и личностни качества на човешките ресурси.Агенцията ни използва разнообразни канали и иновативни методи за набиране на кандидати. Консултантският ни подход към процеса на подбор е основан на идентифициране на конкретните нужди на клиентите и представяне на индивидуални решения. Независимо дали става въпрос за добре обучени специалисти или квалифицирани експерти и управленски персонал, нашият екип предоставя търсените служители навреме и професионално.Ние вярваме, че стойността на една компания се измерва в реализирания талант и потенциал, на хората в нея. Затова наш приоритет е да предоставим на работодателите най-подходящите служители за техния екип.СЕЛЕКТ КОНСУЛТ е лицензирана консултантска организация в областта на кариерното и образователното ориентиране, човешкия капитал и управленското консултиране. Агенцията е регистрирана като "НОРД СЕЛЕКТ" ООД и притежава удостоверение № 2278 от 19.05.2017 за извършване на посредническа дейност, издадено от Министерството на труда и социалната политика.

„СЕЛЕКТ КОНСУЛТ“ – Агенция за подбор на персонала, търси за свой клиент – международна компания с представителства в Европа и цяла България, позиционирала свое производство в гр. Търговище:
ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
· Планира, организира и управлява производствения график в съответствие с целите на компанията;
· Организира и контролира спазването на производствения процес и следи за правилната експлоатация на машините;
· Контролира и ръководи работата на производствения екип;
· Изготвя справки и доклади относно производствения процес;
· Следи за спазването на правилата по охрана на труда и техника на безопасност;
· Организира ремонта и текущата поддръжка на производственото оборудване;
· Контролира административните процеси в завода;
· Следи за качеството и екологичните процеси;
· Следи за правилно складиране и експедиция на продукцията.
ИЗИСКВАНИЯ:
· Висше образование;
· Опит в областта на производството е предимство;
· Умения за добро планиране и спазване на срокове за изпълнение;
· Добра компютърна грамотност;
· Умения за работа в екип;
· Много добро владеене на английски език.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
∙ Конкурентно трудово възнаграждение и социални придобивки;
∙ Много добра работна среда;
∙ Работа в млад екип от специалисти;
∙ Възможност за развитие в компания с високи стандарти.
Ако отговаряте на посочените изисквания, моля да кандидатствате с актуална автобиография и снимка.
Всички документи ще бъдат разглеждани и представени пред работодателя при строга конфиденциалност.
Предварителния подбор ще се извърши от Агенция „СЕЛЕКТ КОНСУЛТ“ – Агенция за подбор и оценка на персонала, регистрирана като "НОРД СЕЛЕКТ" ООД и притежаваща удостоверение №2278 от 19.05.2017 г. за извършване на посредническа дейност, издадено от Министерството на труда и социалната политика.

June 10th, 2022

Търговище

Ремонтни и Монтажни дейности