Професионален Хигиенист – Спортен и Спа Център

Няма описание

Минстрой Холдинг АД търси да назначи за NV Tower - многофункционална сграда предлагаща първокласни офисни пространства, луксозни жилища и голям набор от обществени функции.
Професионален Хигиенист - Спортен и Спа Център
Описание на длъжността:
∙ Почиства, дезинфекцира и подрежда работни и санитарни помещения и площи на територията на спортния комплекс
∙ почиства прах по мебелите, щори, растения, офис техника и фитнес уреди
∙ изхвърля отпадъците на определените места извън сградата
∙ зарежда с миещи препарати, козметични средства и санитарно-хигиенни материали
.Следи за неизправности и своевременно докладва всички повреди на салонния управител на смяна
При изпълнение на задълженията си носи отговорност за:
∙ Качеството на извършваната работа;
∙ Съхранение и използване на препарати за почистване и дезинфекция
∙ Отговаря за поверената почистваща техника
Изисквания:
∙ Средно образование
∙ Имат опит в почистването и обслужването на сгради-общи части;
∙ Динамични, сръчни и прецизни хора;
∙ Дисциплинирани хора с чувство за отговорност;
∙ Конфиденциалност
Ние предлагаме:
∙ Постоянна работа на трудов договор
∙ Много добри условия на труд
∙ Модерна среда на работа

Ако отговаряте на нашите изисквания, изпратете автобиография и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от кандидатите данни ще се използват при стриктно спазване разпоредбите на Закона за защита на личните данни.
адрес: бул. „Д-р Г.М.Димитров“ №57

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности