Продавач-Консултант

Няма описание

Компютър Маркет ЕООД е компания, доказваща се на българския пазар от години. Ние предлагаме високотехнологични решения на нашите клиенти, удовлетворяващи и най-високите им стандарти.
Във връзка с разширяване на дейността си търсим търговци на компютърна техника.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно, Висше образование;
- Опит в областта на търговията и продажбите – минимум 1 година - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО УСЛОВИЕ ;
- Търговски и презентационни умения;
- Добри комуникативни умения;
- Методичност в отношенията с клиентите и инициативност;
- Умения за работа в екип;
Предишен опит в подобна компания също ще се счита за голямо предимство.
ОТГОВОРНОСТИ:
- Представяне и продажба на продуктите на фирмата;
- Предоставяне на актуална маркетингова информация.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Много добро възнаграждение обвързано с резултатите;
- Трудов договор
- Фирмено обучение;
- Служебен телефон;
- Млад и ентусиазиран екип;
- Стимулираща работна среда.
- Възможност за развитие при показани добри резултати;
Ако проявявате интерес ,отговаряте на гореизброените условия и имате желание да се присъедините към млад и успешен екип, изпратете CV и актуална снимка .
За интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности