Продавач-консултант за хранителен магазин в района на Чаталджа

Магазин за хранителни стоки в района на Чаталджа търси да присъедини към екипа си мотивирани и енергични хора на длъжност продавач-консултант.
Вашите отговорности:
- Приветливо и учтиво посрещане на клиентите в търговския обект;
- Информиране и консултиране за стоките от асортимента на компанията;
- Следене за наличието на информационни етикети по тях;
- Поддържане на изряден търговски вид и хигиена на търговския обект.
Изисквания към кандидатите:
- Позитивно настроение и усмивка;
- Отлични комуникативни умения;
- Умения за работа в екип и ориентация към постигане на резултати.
Ние предлагаме:
- Трудов договор на пълно работно време;
- Стартово възнаграждение - 1140лв.;
- Работен график 3 на 1;
- Работа в млад и сплотен екип.
Ако вие си търсите динамична работа, усмихнати колеги и приятен колектив, кандидатствайте, като изпратите актуално CV чрез платформата на Jobs или ни се обадете на телефонен номер: 0887 855 377.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби