ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ

Няма описание

Фирма "Цветита Хербал" ЕООД търси да назначи служител на длъжността "Продавач - Консултант" за свой фирмен магазин в гр.Бургас.
Описание на длъжността:
Основни отговорности и задължения:
- Приветливо посрещане и професионално обслужване на клиентите;
- Информиране и консултиране на клиентите за качествата на асортимента от предлагани стоки;
- Поддържане на работната среда в безупречен вид и хигиена;
- Работа с парични суми и касов апарат.
Нашите очаквания и изисквания:
- Завършено средно или висше образование;
- Владеене на английски език на работно ниво;
- Познания и интереси в сферата на здравословния начин на живот и спорта;
- Добър търговски усет;
- Познания, умения и усет за създаване, качване и споделяне на ежедневни Facebook и Instagram активности;
- Лоялност и готовност за поемане на дългосрочен ангажимент;
- Отговорност, комуникативност и желание за работа в екип;
- Инициативност и стремеж към постигане на максимално добри резултати;
- Проактивност, енергичност, организираност и позитивизъм;
- Желание за научаване на нови неща.
Ние предлагаме:
- Продуктово обучение;
- Работа на трудов договор;
- Атрактивно възнаграждение;
- Възможност за развитие;
- Работа в млад и амбициозен екип;
- Високо професионална и бързо развиваща се работна среда.
Може да кандидатствате по тази обява като изберете бутона „Кандидатствай по тази обява”. Моля, изпращайте ваши актуални автобиографии със снимка.
Ще бъдат разглеждани кандидатурите само на лицата, които изцяло отговарят на посочените по-горе изисквания.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Предоставянето на лични данни по тази обяви е доброволно и те ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби