ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ

Няма описание

"Денислав" ЕАД търси да назначи за магазина си в кв.Младост
Изисквания за заемане на длъжността:
- Опитът на подобна позиция е предимство;
- Умения за работа в екип;
- Мотивиран и отговорен човек.
Описание на задълженията:
- Зарежда щандовете със стоки;
- Консултира клиентите и осъществява продажби;
- Поддържа хигиената в магазина;
- Активно участва при извършването на ревизии.
Ние предлагаме:
- Постоянна работа в добър и млад колектив;
- Работа на смени 2/2 по утвърден график;
- Въвеждащо обучение;
- Работно облекло;
- Приятна работна среда;
- Мотивиращо заплащане.
Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля кандидатствайте с автобиография и актуална снимка. На интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати.
Всички данни, които предоставяте са лични и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД. "Денислав" ЕАД се задължава да ги съхранява и използва единствено и само зa целите на настоящата обява.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби