Продавач-консултант (организатор-офис)

Няма описание

Фирма "Декор Конструкшън" ЕООД - занимаваща се с
производство и търговия на интериорни и блиндирани ВРАТИ, мебели, паркет и други елементи от интериора, търси да назначи амбициозна личност за позицята - продавач-консултант на постоянен трудов договор.
Задължения и отговорности
• Качествено обслужване на клиенти в рамките на търговския обект;
• Отлично познаване на фирмените продукти;
• Активно привличане на нови клиенти;
• Носене на материална отговорност за стоки, оборудване и документи на фирмата;
Изисквания за позицията
• Техническа грамотност;
• Отлична компютърна грамотност;
• Опит в областта на търговията и директните продажби;
• Гъвкавост и индивидуален подход към всеки клиент;
• Позитивност, предприемчивост и умения за работа в екип;
• Отлични комуникативни и презентационни умения;
• Представителен външен вид;
Фирмата предлага
• Благоприятна работна среда;
• Работа на трудов договор;
• Добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
• Толерира взаимния интерес между работодател и служител;
Заплата е твърда + допълнителен % от реализираните продажби.
В случай, че проявявате интерес към предлаганата от нас позиция, моля изпратете ни вашето CV с актуална снимка.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби