ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ

Няма описание

" Елитис" е национална верига от търговски обекти специализирани в областите парфюмерия,декоративна козметика,аксесоари,козметика,перилни и почистващи препарати.
Във връзка с разширяването на дейността си фирмата търси да назначи служител на позицията:
ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ
Отговорности:
- професионално и вежливо консултиране и обслужване на клиентите.
- подреждане и грижа за добрия търговски вид на наличната стока.
- получаване и подреждане на стока в търговска и складова част на магазина.
- поддържане на работното място в отлично състояние.
- участва в провеждането на инвентаризации.
- работа с клиенти на каса.
- материална отговорност.
Изисквания към кандидатите:
- завършено средно образование.
- компютърна грамотност.
- умение за работа в екип.
- много добра комуникативност.
- амбиции и желание за работа.
Ние предлагаме:
- ваучери за храна
- допълнителна отстъпка при пазаруване в "ЕЛИТИС".
- фирмено обучение.
- работа на смени в интервала 07-20.00 часа
- възможност за професионално развитие в структурата на фирмата.

June 10th, 2022

Бургас

Сигурност и Охрана