Продавач-консултант

Във връзка с развитието на търговските процеси търсим креативни и лоялни личности, които да се присъединят към екипа ни.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

• Завършено средно образование.
• Компютърна грамотност.
• Мотивация за постигане на добри резултати.
• Адаптивност, лоялност и умение за работа в екип.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Подреждане на стоките и поддържане търговски вид на обекта.
• Приветливо посрещане на клиентите в търговския обект.
• Консултиране за стоките и услугите.
• Работа с парични суми, издаване на касови бележки и фактури.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Работа във фирма с дългогодишен опит.
• Редовно и сигурно заплащане.
• Процент от оборота.
• Осигурява специални цени на стоките за служителите си.
• Трудов договор, социални и здравни осигуровки.
• Платен годишен отпуск.
• Добри условия за работа в екип.
• Работа на пълен работен ден.
• Фирмено обучение.
• Коректност и точност.
• Добра локация, в близост до метростанция “Сердика”

Вашите Кандидатурите ще се разглеждат при спазване на конфиденциалност. Благодарим за всяка подадена кандидатура, но ще поканим на интервю само предварително одобрени по CV, кандидати. Посочените от Вас в процеса на кандидатстване лични данни се обработват и използват единствено и само за целите на подбора и назначаването на персонал.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби