PPC Specialist

BeCreative Marketing is a top-ranking digital marketing and advertising agency. We offer professional solutions for every industry. Our team is composed of experienced marketers. With us you will receive highly qualified incoming training and material incentives. If you want to join our professional environment, do not hesitate to apply for open positions.

Be Creative е дигитална агенция с дългогодишен опит, която подкрепя развитието на бизнеса по целия свят, като предоставя на своите партньори висококачествени, персонализирани и печеливши дигитални услуги и решения.

Търсим си колега, който да се включи в екипа ни на позиция PPC Specialist.

Тази позиция е за кандидат, който:

Има реален успешен опит в работата с рекламни платформи като Google Ads, Facebook / Instagram Ads, други.
Работи с голям обем от информация и има аналитическо мислене.
Иска и умее да работи с клиенти с големи рекламни бюджети (50К+ лв. месечно).
Може да създава цялостна стратегия за рекламиране и да я изпълни с цел максимална ефективност.

Какво предлагаме:

Стабилна дългосрочна работа с възможност за развитие с разрастването на компанията.
Интересни проекти..
Високо базово заплащане + бонусна система, ориентирана спрямо постигнатите резултати.
Обучения и достъп до полезни ресурси и материали.
Пълна свобода в създаването и управлението на рекламни кампании, които постигат резултати.
Работа със страхотен екип от опитни и амбициозни специалисти.

Функционални задължения:
Изготвяне на цялостни рекламни стратегии за Google Ads, Facebook Ads, Microsoft Ads, LinkedIn Ad, RTB House/Criteo.
Коммуникация с екипи от други отдели - CRM маркетинг, дизайнери.
Всичко свързано със създаване и управление на рекламни кампании, ориентирани към постигане на заложените от партньорите цели.
Вземане на бързи и ефективни решения за оптимизация на рекламите.
Създаване на качествени и интересни рекламни текстове.
Тестване на нови насочвания, стратегии, криейтиви, рекламни послания.
Анализиране на рекламните кампании в Google Analytics.
Изготвяне на седмични и месечни отчети за ефективността на рекламните кампании - процесът е автоматизиран.

Основни изисквания:
Професионални умения:
Минимален опит в създаването и управлението на рекламни кампании: 2 години.

Трудов договор с Креатив Маркетинг ЕООД с 6-месечен изпитателен срок .

София

Административни, Офис и Бизнес дейности