ПОМОЩНИК ОРГАНИЗАТОР ФИРМЕН АВТОТРАНСПОРТ

Фирма МЕДЖИК КОИН ЕООД е основана през 1999 г. с основна цел производство, сервиз, внос и разпространение на игрални автомати, игрални съоръжения и оборудване на игрални зали и казина, за организиране на хазартни игри на територията на Република България и други страни.Големият успех на фирмата се дължи на изключително доброто познаване изискванията на българския и международните пазари в тази област. Опитът, придобит от дългогодишното партньорство на МЕДЖИК КОИН ЕООД с някои от най-големите компании в бранша, ни дава възможност да удовлетворим в максимална степен нуждите на всички потребители.Понастоящем фирма МЕДЖИК КОИН ЕООД проектира, произвежда и обслужва игрални автомати, джакпот системи, електронни рулетки и автоматични покер маси, както и различни автоматични системи за счетоводство и мениджмънт в хазарта. адрес: п.к.1784, гр.София, бул. Цариградско шосе 7- ми км, ЗИТ, корпус 2, ет.3,

търсим ПОМОЩНИК ОРГАНИЗАТОР ФИРМЕН АВТОТРАНСПОРТ със следните изисквания:
Изисквания:
*Средно/висше образование-подходяща специалност;
*Опит в административно обслужване на, МПС ;
*Познаване на нормативната уредба, свързана със Закон за движение по пътищата;
*Опит в работа с транспортни документи /пътни листи, технически прегледи, застраховки и др./;
*Компютърна грамотност - Word, Excel, електронна поща;
*Възможност за командировки в страната и чужбина;
*Желание за дългосрочна заетост;
*Отговорно отношение, организираност, коректност;
*Свидетелство за МПС мин. кат. В - с чиста шофьорска книжка.
Длъжностните задължения включват:
-Организира дейността на звено автотранспорто;
- Организира покупката на нови, продажбата и прехвърлянето на превозни средства;
- Организира сервизната им поддръжка чрез установени външни фирми;
- Носи отговорност за поддръжката и нормалното техническо състояние на автомобилите и другите технически средства;
- Носи отговорност за договаряне на изгодни условия при избор на изпълнители по договори за ремонт и поддръжка на автомобилите;
- Осъществява контактите със застрахователни компании във връзка с настъпили застрахователни събития при експлоатацията на автомобилите и отговаря за процеса по отстраняване на настъпили щети;
-Изготвя /събира/ оферти за предстоящи застраховки ГО и КАСКО;
-Следи сроковете за застраховки, годишни прегледи и др.;
-Създава и отговаря за досиета и документи на целия автопарк;
- Изготвя месечни отчети за поверените му автомобили, касаещи: разходи по поддръжката им, състояние и начин на управление от съответните водачи, наличие на съответни документи от застрахователи и други;
- Следи разходите на гориво съгласно установени горивни норми ;
- Представяне на данни и оферти в табличен вид;
-Изпълнение на задачи поставени от офис мениджър и управител на дружеството;
Работодателят предлага:
*Работна заплата - в зависимост от опит и знания;
*Работно време - петдневна седмица;
* Служебен телефон;
*Служебен автомобил.
Кандидатстване с автобиография и снимка в сайта на JOBS.BG или на на хартиен носител ЛИЧНО в офиса на дружеството п.к.1784, гр.София, бул."Цариградско шосе", 7-ми км., ЗИТ, корпус ІІ, ет.3
р-л отдел Управление на персонала - Георги Стоименов тел.0889717131
Лични данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. В автобиографията посочвайте само лични данни, които според Вас ще помогнат при кандидатстване.
Разпечатани на хартиен носител автобиографии на кандидати не започнали работа при нас, унищожаваме до един месец след приключване на подбора.
Екипът на “МЕДЖИК КОИН” ЕООД пожелава на всички кандидати успех !
ДА КАНДИДАТСТВАТ САМО ЛИЦА, КОИТО ПОКРИВАТ МИНИМАЛНО ИЗБРОЕНИТЕ ИЗИСКВАНИЯ !

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности