Помощник готвач

Няма описание

Astera Hotel&SPA се намира в центъра на к.к. Златни пясъци. Разположен на първа линия, хотелът предлага красива гледка към лазурните води на морето. Стилният интериор, съвременните архитектурни решения и акцентите върху цветовете, съчетани с ултрамодерен и различен дизайн, създават неповторимо усещане за уют и комфорт.
Във връзка с дейността си, Astera Hotel&SPA търси да присъедини към екипа си Помощник готвач.
Вашите основни задължения и отговорности включват:
1. Участва във всички операции по първичната обработка на продуктите за ястия в “топла“ и “студена” кухня;
2. След доставяне на поръчаните продукти ги пренася и подрежда на определените места в склада, хладилниците и кухненските помещения;
3. Следи за спазване на технологичните режими за първична обработка на продуктите;
4. Размразява, измива, почиства и нарязва плодове, зеленчуци, месо, субпродукти и риба;
5. Работи под прякото ръководство и съвместно с готвач и изпълнява възложени от него задачи.
Успешният кандидат за нас притежава:
- Образование – средно специално образование и/ или средно образование и курс за професионална квалификация;
- Много добри комуникативни и организационни умения, инициативност, умения за работа в екип;
- Опит на подобна длъжност – минимум една година.
Какво предлагаме ние:
- Интересна, разнообразна и динамична работа в стабилна и постоянно развиваща се компания, която цени високо персонала си и инвестира в развитието му;
- Възможност за дългосрочен ангажимент и професионална реализация;
- Конкурентно възнаграждение;
- Осигурен транспорт.
Ако се идентифицирате с нашите изисквания, можете да кандидатствате за позицията, като изпратите актуална автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм