Полеви агроном

Флуидра Болканс АД е част от международната компания FLUIDRA, лидер в производството и дистрибуцията на оборудване за басейни, напояване и wellness центрове. Към момента FLUIDRA оперира в 46 страни, чрез 173 офис клона и производствени предприятия. Нашите продукти се разпространяват в над 170 страни, благодарение на широка мрежа за продажби. Зачитането на водата и нейното рационално използване са в основата на философита на FLUIDRA. Над 40 000 специалисти от цял свят се доверяват на нашата надежност и качеството на нашите марки.

Флуидра Болканс АД е част от международната компания FLUIDRA, лидер в производството и дистрибуцията на оборудване за басейни, напояване и wellness центрове. Към момента FLUIDRA оперира в 46 страни, чрез 173 офис клона и производствени предприятия. Във връзка с постоянното си развитие ние търсим да назначим отговорен човек на позиция "Полеви агроном".
Компанията предлага:
• Отлично възнаграждение
• Ползване на служебен автомобил
• Допълнителна бонус система
• Отлични условия на труд
• Опция работно време
Вашите отговорности:
- Проектира изграждането на индивидуални био ферми
- Посещава земеделски площи с цел анализ, консултация и препоръки
- Изготвя консултативна оценка за подходящи култури на база тип почва
- Анализира дейности по производството на отглежданите био-култури
- Препоръки за растителна защита, торене, формиране на сортова структура
Нашите изисквания:
- Висше агрономическо образование
- Готовност за пътувания в страната
- Опит на сходна позиция, биоземеделие
- Желание за развитие и любознателност в сферата
*** Позицията позволява опция за постоянна работа/почасова или по задание***
Ако работата представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".Одобрения кандидат ще сключи договор с фирма Флуидра Болканс АД

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери