ОРГАНИЗАТОР СКЛАД

Няма описание

Основни задължения и отговорности за длъжността:
1. Извършва и ръководи процеса по приемане, съхраняването и предаването на стоки и
материали от доставчици и към производство в поверената му смяна.
2. Извършва товаро-разтоварни дейности с подемно – транспортна техника.
3. Активно участва при приемането на материали и организирането на експедиция на готова
продукция към клиентите на компанията.
4. Контролира качеството, количеството и окомплектовката на постъпващите в склада стоки и
материали и съответствието им с придружаващите ги документи.
5. Следи за състоянието на съхраняваните стоки и материали и прави предложения при
възникнали проблеми.
6. Организира и участва в доставката според установените стандарти на заявените доставки
към производство с цел осигуряване на непрекъсваем производствен процес.
7. Активно участва при извършването на инвентаризации в склада.
Изисквания към кандидатите:
• Предишен опит-предимство;
• Компютърна грамотност – необходимост, предишен опит със SAP – силно предимство;
• Коректност и лоялност;
• Умения за работа в екип, иновативност, отговорност, точност и самодисциплина;
• Мотивация за дългосрочна работа;
От наша страна ще предложим:
- конкурентно възнаграждение - основна заплата + месечен бонус + ваучери за храна;
- изрядни трудови взаимоотношения, отговарящи на 100% на българското законодателство – режим на труд и почивка, реални осигуровки, извънреден труд и т.н.;
- професионална работна среда и приятелска атмосфера;

Тип на договора:
- сключване на постоянен трудов договор с Ариете БГ ООД
- за повече информация тел.0877696796

June 10th, 2022

София

Производство