FRAPORT TWIN STAR AIRPORT MANAGEMENT AD logo

Организатор рекламации

“Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД е немско- българско дружество - концесионер на летище Бургас и летище Варна, с 60% участие на световния летищен оператор Фрапорт АГ и с 40%, притежавани от „Еърпорт Сървисиз – България. От 2006 компанията управлява и развива двете морски летища под 35 годишна концесия, дадена от българската държава. До момента са инвестирани над 340 млн. частни капитали за разширяване и модернизация на инфраструктурата и подобряване на всички технически съоръжения и оборудване, както и обучения и повишаване квалификацията на персонала, което доведе до постигането на изключително високо ниво на сигурност, безопасност, обслужване, надеждност и ефективност.  Фирмата обслужва почти 4 милиона пътници и 30 000 полета на двете летища на повече от 70 български и международни авиокомпании, обслужващи чартърни и редовни полети до повече от 150 дестинации в Европа, Азия и Африка. „Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт“ АД осигурява работни места на над 650 човека целогодишно и допълнително на повече от 1000 човека през летния сезон.

Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД –летище Варна обявява прием на документи за временна позиция - Сезон 2022 за длъжност „Организатор рекламации“

Търсите си динамична работа в мултинационална среда? Искате да работите в екип от професионалисти? Станете част от екипа на летище Варна!

Какво предлагаме ние?

  • Атрактивно и по-високо заплащане спрямо предходни сезони, съобразно стандартите на индустрията;

  • Трудов договор и пълно осигуряване, съгласно действащото българско законодателство;

  • Безплатни професионални обучения и допълнително възнаграждение за времето на провеждането им;

  • Допълнително възнаграждение за храна;

  • Застраховка трудова злополука;

  • Безплатно униформено облекло;

  • Ползване на безплатен служебен транспорт;

  • Ползване на безплатен паркинг на летище Варна.

Основни задължения:

  • Отговаря за зоната в салон "Получаване на багаж" - струпване на багажи, липса на багажни колички, чистота, следи за правилно изписване на информационните табла, обща подреденост на салона;

  • Прибира в склада изоставените багажи, като ги претегля и описва в специален дневник;

  • Регистрира в системата World Tracer™ и вписва в дневника всички данни за намерени багажи;

  • Информира своевременно собствениците на намерените багажи;

  • Информира чрез системата World Tracer™ или с телекс всички вероятни летища за намерения багаж;

  • Изпраща багажа с първия удобен полет, придружен със съответното съобщение в системата World Tracer™ или с телекс при потърсване от друго летище;

  • Съхранява непотърсените багажи с грижата на "добър стопанин";

  • Информира пътника за хода на издирването и резултатите от него при рекламации на загубен багаж както и за крайния срок за подаване на писмена рекламация за обезщетение, ако багажа не се намери;

  • Издава протоколи и пуска необходимите телекси при работа с авиокомпании не членове на системата World Tracer™

  • Съставя протокол съгласно изискванията на системата World Tracer™ при повреди по багажите.

Oсновни изисквания:

  • Средно образование;

  • Владеене на английски език;

  • Комуникативни умения

Само одобрените по документи ще бъдат поканени на интервю!

Ние оставяме летището в сърцето на всеки пътник!
Направете го и вие!

June 10th, 2022

Варна

Шофьори, Куриери