ОПЕРАТОР ШИРОКОФОРМАТНИ ПЕЧАТНИ МАШИНИ

Няма описание

J Point е компания с традиции в дигиталния широкоформатен печат от 2003 г. През годините изградихме отдели и екипи от специалисти с богат полиграфически опит и креативни решения. Това ни помогна да развиваме непрекъснато своята дейност и да предлагаме богато разнообразие от продукти и услуги в сферата на печатната и outdoor реклама.
Търсим да назначим Оператор широкоформатни печатни машини.
КЛЮЧОВИ ОТГОВОРНОСТИ:
- Приема подготвените поръчки и файлове;
- Отпечатва файловете от поръчките като следи за оптималното използване на размерите на различните материали за печат;
- Следи за качественото отпечатване на поръчките;
- Поддържа машините в изрядно техническо състояние и вид.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Познания в областта на широкоформатния печат;
- Минимум 1 години опит;
- Бързина, сръчност и прецизност;
- Умение за работа в екип;
- Лоялност и организираност.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Атрактивно възнаграждение;
- Работа в млад и динамичен екип;
- Възможност за професионално развитие.
За да кандидатствате, моля, изпратете CV.
Всички кандидатури се разглеждат при строга конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Производство