Оператор производствена линия

"Тимбарк България" ЕООД е основана през 2005 г., след придобиването на Queen’s от Маспекс Вадовице Груп (Maspex Wadowice Group), Полша - лидер в Централна и Източна Европа в сегмента на хранителни продукти и напитки, оперираща в Полша, Чехия, България, Румъния, Словакия, Унгария и др. Портфолиото на Тимбарк България се простира в пет сектора: сокове, нектари и напитки, разтворими продукти и енергийни напитки, студен чай и натурална минерална вода Велинград. Други водещи марки в продуктовата гама в България са Tedi, Ciao, La Festa, Tiger, Coffeeta и Ekland.

“Тимбарк България” ЕООД е част от Маспекс Вадовице Груп (Maspex Wadowice Group), Полша - лидер в Централна и Източна Европа в сегмента на хранителни продукти и напитки, оперираща в Полша, Чехия, България, Румъния, Словакия, Унгария и др.
Във връзка с разширяване на дейността по бутилирането на вода, компанията търси мотивирани кандидати за позицията:
ОПЕРАТОР ПРОИЗВОДСТВЕНА ЛИНИЯ
ОТГОВОРНОСТИ:
• Следи за правилното етикетиране, пакетиране и подреждане на различните артикули.
• Получава и зарежда с необходимите спомагателни материали и ги подава към съответните позиции на поточната линия;
• Следи за правилното функциониране на машините, детайлите и възлите по линията;
• Следи показанията на контролно-измервателните уреди за правилното функциониране на процесите и експлоатацията на машините;
• Сигнализира към техническия отдел при възникване на авария или сигнал за внимание на машините;
• Следи за качеството на произвежданата продукция.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Средно образование;
• Възможност и желание за работа на 3-сменен режим, вкл. нощни смени;
• Отговорност, лоялност, внимание към детайла.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Коректни трудови отношения;
• Работа с модерно оборудване и съоръжения;
• Мотивиращо възнаграждение.
Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете своя автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от вас лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Очакваме кандидатурата ви!

June 10th, 2022

Русе

Търговия и Продажби