Оператор, преса за метал

Няма описание

Глатех ЕООД е международна компания в областта на студеното металообработване, която успешно развива своето производство в посока автоматизация и дигитализация, залагайки на дългогодишните си традиции и опит.
За своя отдел Производство, Глатех ЕООД търси:
Оператор преса за метал
Основни задължения:
- Поддържа, управлява и контролира машините за производство на метални детайли;
- Следи машинните операции с цел проследяване качеството на готовите изделия и правилното функциониране;
- Отговаря за качествената обработка на готовите детайли спрямо възложените изисквания.
Изисквания:
- Средно образование;
- Опит в производството ще се счита за сериозно предимство;;
- Мотивация за учене и развитие;
- Двусменен режим на работа.
Фирмата предлага следните условия:
- Сигурна и стабилна работа с възможност за развитие;
- Работа с високотехнологично оборудване;
- Работа по реални проекти в млад и креативен екип;
- Възможност за обучения;
- Осигурен фирмен транспорт по маршрути от гр. Пловдив.
При интерес от Ваша страна, моля, изпратете Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас в кратък срок. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално.

June 10th, 2022

София

Производство