Оператор на технически системи за сигурност в Оперативен дежурен център

Във връзка с разширяване на обхвата и дейността на дежурния център на фирма "Елос" ООД, търси да назначи:
"Оператор на технически системи за сигурност в Оперативен дежурен център"

Отговорности и задължения:

-приемане и обработване на входящи обаждания;
- консултиране на клиенти по телефона;
- коректно обработване на сигнали в специализиран софтуер и водене на отчет за изпълнение
на задълженията Ви през изминалото дежурство;
- работи се по график 2/2 дежурства.
Изисквания към кандидатите:
-опит в обслужване на клиенти по телефона;
-отлична говорна култура;
-компютърна грамотност- MS Office, Internet-Advanced user
Компанията предлага:
• Отлични условия на труд;
• Съответстващо на отговорностите трудово възнаграждение;
• Трудов договор.
• Възможност за професионално развитие и кариерно израстване;
Предварителен подбор по СV.
Документи ще се приемат до 20.08.2022г.
Само одобрените по CV кандидати ще бъдат поканени на интервю;
"ЕЛОС" ООД е регистрирана като администратор на лични данни. Предоставените от кандидатите данни, са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

June 10th, 2022

Разлог

Административни, Офис и Бизнес дейности