Оператор на система за маркиране и проследяване

„КТ Интернешънъл” ЕАД е сред най-старите производители на цигари и тютюневи изделия в България и е наследник на над 130-годишна тютюнопроизводителна традиция. Корените на компанията могат да се проследят до 1872 година, когато в Пловдив отваря врати първото тютюнопреработващо манифактурно предприятие. До 2008 г. фирмата е част от държавния холдинг “Булгартабак”. През месец юли 2008 г. е извършена приватизация, като практически фирмата става първото частно предприятие в България, производител на цигари.

“КТ Интернешънъл” ЕАД е лидер на пазара и традиционен производител на висококачествени тютюневи изделия. Във връзка с разширяване на дейността, фирмата търси да назначи:

Описание:

Отговорен оператор за пускането, спирането, управлението и мониторинга на системата за маркиране на продукцията.

Гарантира, че операциите са в рамките на регламентираните изисквания на системата за управление на производствения процес.

Задължения:

  • Стриктно следва инструкциите за работа свързани със системата за управление на производствения процес;

  • Подготвя системата за маркиране на продукцията съобразно производствената програма;

  • Проверява състоянието и готовността за работа на прилежащите устройства и стартира производствените поръчки;

  • Проследява процеса на маркиране и реагира при спешни ситуации, предприема коригиращи действия при необходимост;

  • Отговаря за коректното спиране на системата при приключване на работа;

  • Подменя консумативи, отговаря за правилното функциониране и поддържане в изрядно състояние на поверената техника;

  • Активно участва в изпълнението на възложените групови задачи.

Изисквания:

  • Средно или висше образование;

  • Опит в производствена среда и познания за управление на производствени процеси;

  • Бърза реакция при възникнали производствени проблеми и инициативност за решаването им;

  • Коректно и сериозно отношение към работата;

  • Възможност за работа на смени.

Ние предлагаме:

  • Работа в млад екип с ясно дефинирани задачи и отговорности в модерна и бързо развиваща се  компания с високотехнологично оборудване;

  • Мотивиращо възнаграждение и възможности за професионално развитие във водеща в отрасъла си компания;

  • Начално обучение;

  • Последващи фирмени обучения при необходимост;

  • Допълнително възнаграждение, обвързано с действащата бонусна схема в компанията

  • Работно облекло и лични предпазни средства;

  • Ваучери за храна;

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби