Оператор на машина - печат върху текстил

Няма описание

Във връзка с увеличаване на обемите и разширяване на дейността на Бългериън Текстайл Къмпани ООД, лидер в търговията на платове и аксесоари на българския пазар, търси да назначи ОПЕРАТОР на машина за текстилен печат - каландър.
Задължения:
Спазване на всичките експлоатационни изисквания при работа с машините;
Постигане на максимално качество на продукцията и следене за дефекти в плата или в печата;
Работа при стриктно спазване на изискванията за безопасност;
Зареждане на машината;
Проследяване процеса на печат върху плата;
Изпълняване на дневния график, подаден от ръководителя на печатницата;
Подреждане на платовете в склада и приготвяне на поръчките за деня.
Изисквания
• умения за екипна работа;
• отлични умения за планиране на времето, следене и спазване на срокове;
Ние предлагаме:
Въвеждащо обучение;
Трудов договор;
Коректно и навременно заплащане;
Работно време – 9,00 – 17,30ч;
Месторабота: кв. Горубляне (моля кандидатите, за които адресът на склада не е удобен, да не кандидатстват за работата).
Изпратете актуално CV и снимка, и ние ще се свържем с Вас за повече подробности.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Производство