Оператор на CNC Router

SYNECTICA е водеща консултантска компания за управление на човешки ресурси.От създаването на компанията през 1991г., ние осигуряваме цялостни решения по подбора, мотивирането и развитието на персонала на производствени и търговски компании в България. Нашят подход е изцяло ориентиран към потребностите на клиента и се основава върху приложението на съвременни психологически методи в управлението на човешките ресурси. Ние се стремим да съдействаме на хората и организациите да постигат своите цели . Ние вярваме, че високите професионални стандарти, личната ангажираност и етична бизнес практика са в основата на успеха.

Нашият клиент е печатница за широкоформатен печат. Фирма с дългогодишен опит в областта, със собствена печатна база и широк екип от опитни специалисти. Офисът и производството се намират на удобна позиция в София.
Изисквания:
• Предишен опит и работа със CNC РУТЕР
• Владеене на Illustrator, програма за 3д разчертаване е предимство (SketchUp)
• Познания за плоскости и материали, които се използват при рязане на CNC РУТЕР
Отговорности:
• Рязане на CNC РУТЕР: основно коматексови (PVC) и плексигласови плоскости
• Разчертаване / разкрой на изделието по чертеж
• Познаване и поддръжка на инструментите, с които се работи
Условия:
Стандартна 8 часова работна седмица – без смени и нощна работа.
Стабилна фирма с високи професионални стандарти.
Отлична работна атмосфера, коректно отношение;
Актуално за позицията възнаграждение, съобразено с уменията на кандидата.
Дългосрочна перспектива на постоянен трудов договор.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД е регистрирана под номер 2221 да извършва дейности по подбор на персонал от МТСП.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби