Оператор на CNC фреза

Няма описание

Фирма "ФИКС ПРО АДВЪРТАЙЗИНГ ЕООД"
Tърси да назначи, oператор на фреза CNC в сферата на пълното рекламно обслужване:
Компанията развива дейности, свързани с рекламни, маркетинг и ПР услуги, печатни и рекламни материали.
Във връзка с разширяване на дейността търсим колега, който да притежава следния профил:
Основни отговорности, с които е свързана длъжността:
- извършва качествена работа по време на работата с машината
- следи базопасността преди пускане на машината
- отговорен за свършване на кадърно поставената задача
Необходимо е да притежавате следното:
- опит на подобна позиция
- прецизност при изпълнение на отделните задачи
- базови технически познания и умения
- познание CAD/CAM софтуер, Corew Draw, Autocad, Photoshop
- свидетелство за управление на МПС кат.B е предимство
- организираност и способност за изпълнение на поставени цели
- умение за спазване на поставени срокове
- комуникативни умения
- умения за работа в екип
- желание за работа в подобна сфера на дейност
- умения за работа с техническа документация, с различни машини и инструменти, използвани в мебелното производство
- средно образование
- образование по специалността е предимство
Ние предлагаме:
•Работа на пълен работен ден.
•Коректни трудови отношения.
•Динамична и приятна работна среда.
•Разнообразни и интересни проекти.
•Възможност за професионално развитие.
•Добри условия на труд.
•Допълнителна ежемесечна оценка на приноса на всеки един работник.
•Заплащане, адекватно на професионалните умения и квалификация.
Ако отговаряте на посочените изисквания и искате да станете част от нашия екип, моля, изпратете автобиография и снимка.
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените кандидати.
Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на среща с Управителя на дружеството.
При интерес от Ваша страна ще очакваме АВТОБИОГРАФИЯ, придружена със СНИМКА.
Гарантираме конфиденциалност на предоставената ни информация.

June 10th, 2022

София

Производство