ОПЕРАТОР, КОПИРНА ТЕХНИКА (м/ж) - КОПИРЕН ЦЕНТЪР БЕЛЛА Джой

Няма описание

БЕЛЛА Джой търси да назначи ОПЕРАТОР В РЕКЛАМЕН И КОПИРЕН ЦЕНТЪР при следните условия:
Задължения и отговорности:
• Работа с клиенти, бързо и качествено облужване
• Посрещане, консултиране, обслужване, работа на каса с пари
• Работа с копирни машини, принтери и скенер
• Довършителни процеси (подвързване , ламиниране , сканиране, изрязване и други)
Изисквания:
• Комуникативни способности и умение за работа в екип.
• Способност за качествено обслужване на клиенти с усмивка
• Енергичност, бързина и отговорност към работата
• Готовност за работа в динамична среда
• Спазване на срокове
Ние предлагаме:
• Работа в развиваща се компания
• Работа в млад и динамичен екип от професионалисти
• Фирмено, продуктово и техническо обучение
• Запознаване с технологиите за извършване на широка гама от услуги
• Постоянен трудов договор
• Работа на пълен работен ден.
• Стимулиращо възнаграждение
Ако в нашето предложение сте открили своето работно място и бихте искали да се присъедините към екипът на БЕЛЛА Джой, моля изпратете актуална автобиография придружена със снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Конфиденциалността на кандидатите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Шумен

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм