Оператор -CNC

Морато Мебел е водеща мебелна фирма предлагаща модерен интериорен дизайн
от проектирането до изпълнението на проекта си .
Изисквания :
• работа с Рутер CNC - подава готови файлове към машината.
• опит при обработка на Масив и МДФ - предимство.
• Добре организиран;
• Борави с таблици и текстообработващи програми (ниво напреднал);
• Владее пакетите VCаrve
• Има усет за технически детайли;
Дейности и отговорности:
• Приема, описва и изпълнява входящите поръчки, като след това ги подрежда в архив;
• Оформя и предава на под изпълнителите съответните поръчки, като поставя и следи за срокове за изпълнение;
• Уговаря и следи условията и сроковете за поръчките с клиентите;
• Подава справка и заявява консумативи и материали , необходими за производствения процес;
• Създава клиентски архиви;
• Следи и спомага за хигиената на работното място в офиса;
• Извършва допълнителни текущи задачи, свързани със спецификата на работата във фирмата.

Какво предлагаме?
• Възможност за работа в сплотен, лоялен и динамичен екип
• Обучение и подкрепа в процеса на работа;
• Коректно заплащане, съобразено с развитието на човека и постигнатите резултати;
• Дългострочно ориентирани трудови взаимоотношения;
Работно място: Бургас -9 ти километър
Работно Време :8.30 ч - 17.30 ч
Изпратете Автобиография и Актуална снимка + Телефон за Връзка .

June 10th, 2022

Бургас

Производство