Оператор Call Center

SportRespect.com поддържа високо реноме и статут на компания, водеща в сферата на спортните стоки и здравословния начин на живот, оперираща на територията на България. Нашата цел е да развиваме потенциала на човека до абсолютния му максимум. Хората, които се стремят към личностно и професионално развитие не остават незабелязани, а биват високо ценени и поощрявани. В SportRespect.com основното е да бъдем отговорен работодател и именно затова търсим най-добрите, за да ги превърнем в незаменими.

SPORTRESPECT търси теб!
Във връзка с разрастване на дейността си, се нуждаем от нови кадри, които да превърнем в незаменима част от нашия екип! В тази насока търсим да назначим динамичен и мотивиран кадър на длъжност:
Оператор електронен магазин
Отговорности:
Получаване и обработване на поръчки;
Работа с куриерски фирми;
Планиране и организация на он-лайн маркетингови промоции;
Мониторинг на пазара за интересни нови марки и продукти;
Генериране на маркетингови идеи и тяхната реализация;
Изисквания:
Добър английски език (писмен и устен);
Подходящо образование;
Добра работа с WORD, EXCEL, ADOBE ACROBAT;
Опит в областта на електронната търговия е предимство;
Компанията предлага:
Работа в динамична среда с екип от позитивни и инициативни хора;
Възможност за повишаване на квалификацията;
Комуникативно работно място;
Работно време по утвърден график;
Гарантирано месечно възнаграждение;
Допълнително месечно материално стимулиране, обвързано с резултатите.
Ако нашето предложение е привлякло интереса Ви, ако искате да се развивате в сферата на търговията на спортни стоки, то ние очакваме Ваша автобиография, заедно с актуална снимка, както и детайлно описание на опита Ви в сферата на спортните стоки.
Предлагаме ти да започнеш да осъществяваш мечтите си и да се присъединиш към една бързоразвиваща се европейска компания!
Държим на лични качества, като:
Инициативност и добри комуникационни умения;
Отговорност и вникване към детайлите;
Способност за работа под стрес и спазване на крайни срокове;
Стани част екипа на SportRespect!

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби