Оперативен счетоводител

BeCreative Marketing is a top-ranking digital marketing and advertising agency. We offer professional solutions for every industry. Our team is composed of experienced marketers. With us you will receive highly qualified incoming training and material incentives. If you want to join our professional environment, do not hesitate to apply for open positions.

Отговорности:
- Отговаря за ежедневната счетоводна отчетност;
- Осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи.
- Изготвяне на ДДС декларации,VIES, Интрастат
- Участие в изготвянето на междинни и годишни финансови отчети.
- Участие в изготвянето на данъчни декларации и годишни статистически формуляри.
- Участие в ревизии на НАП.
- Следене и своевременно прилагане при настъпили изменения в разпоредбите на счетоводното и данъчното законодателство.
- Отговорност за дружества с разнообразна дейност;
- Изготвяне на необходимата документация, свързана с трудово-правните взаимоотношения с персонала на дружеството;
- Изготвяне на ведомости и справки;
- Поддръжка на лични досиета;
- Работа със специализиран софтуер за ТРЗ;
- Изготвяне на документи за пенсиониране;
- Издаване на служебни бележки и удостоверения;
- Оформяне на документи, свързани с отпуски и болнични;
- Изготвяне на текущи справки, съгласно изискванията на фирмите;
- Следене на промените в трудовото, осигурителното и данъчно законодателство;
- Изготвяне на платежни документи за заплати, данъци и осигуровки;
Изисквания:
- Висше икономическо образование –(предимство „Счетоводство и контрол” или " Финанси ");
- Практически опит в областта на счетоводството;
- Добро познаване и прилагане на счетоводно-данъчното законодателство и счетоводните стандарти;
- Опит в онлайн-магазини ще се разглежда като голямо предимство;
- Опит в издаване на Удостоверение за А1 за приложимо осигурително законодателство ще се счита за предимство;
- Опит със счетоводния софтуер Бизнес Навигатор заплати ще се счита за предимство;
- Отлично познаване на MS Excel, MS Word;
- Основни познания по английски са препоръчителни;
- Комуникативни умения, работа в екип;
- Мотивирана, отговорна, организирана личност с внимание към детайлите.
Компанията предлага:
- Работа в престижна компания
- Благоприятна работна среда
- Добро заплащане
- Отлични условия за труд
- Увеличение на заплатата при отлични резултати;
Трудов договор с 6-месечен изпитателен срок с Креатив Маркетинг ЕООД

June 10th, 2022

Благоевград

Административни, Офис и Бизнес дейности