Оперативен счетоводител

УНИПАК–В ЕООД е създадена през 1997 година с предмет на дейност производство на опаковки от велпапе във всичките му негови разновидности. Голяма част от произвежданите от нас опаковки са по индивидуален проект, изцяло съобразени с нуждите на нашите клиенти, което ни прави отличен партньор със собствен стил и почерк. Ние отделяме голямо внимание от самото начало, започвайки с идейния проект, конфигурирането на опаковката, дизайна и не на последно място печата. Основни приоритети са срок и качество на изработваните опаковки и конкурентни цени. Тези неща взети заедно ни определят едно стабилно място на пазара като утвърден производител на опаковки от велпапе и картон с близо двадесет годишна практика и постижения в бранша.Произвеждаме широка гама опаковки:стандартен тип кашонищанцованиедрогабаритнилуксозни каширанитранспортни палети от велпапеопаковки по индивидуален дизайннестандартниЗа постигане на безупречно качество и индивидуален дизайн използваме най-съвременно оборудване за пълноцветен четирицветен флексопечат. За най-високо качество на Вашата опаковка предлагаме и пълноцветен офсетов печат.Най-важното за нас е да са максимално удовлетворени изискванията на клиента. Съчетаваме преследването на конкурентни цени и срокове с индивидуален подход и изпълнение.Стремежът към прецизност и усъвършенстване, съчетани с уменията от богатия ни опит, са в основата на стабилното ни развитие и утвърждаването като лидер в производството на опаковки на пазара.НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:Конструктивно решение за избора на опаковка съобразен с нуждите на клиента и продукта3D визуализация на проекта и печатаИзработка на физическа мостра за окончателно одобрение на конфигурациятаСглобяване на решеткиФолиране и палетизиранеДоставка със собствен транспорт НИЕ ЩЕ ВИ ДАДЕМ РЕШЕНИЕ ...

УНИПАК-В ЕООД, водещ производител на опаковки от велпапе и картон, с над 20 годишен опит търси да назначи:
ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Въвеждане на данни в ERP-система
- Контрол и осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи
- Подготвяне на счетоводни справки и отчети
- Проследяване и осчетоводяване на доставки и продажби
- Работа с клиенти и банки.
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено средно специално образование в областта на счетоводството и финансите, или завършено висше образование счетоводството и контрол или финансите
- Задължителен опит - минимум 3 г.
- ВЛАДЕЕНЕ НА АНГЛИЙСКИ ЕЗИК НА ДОБРО НИВО
- Опит в подготвяне на платежни, следене на срокове и изготвяне на инстрастат декл., ДДС декларации и дневници
- Отговорност и прецизност в работата
- Комуникативност, умения за работа в екип
- Отлична компютърна грамотност
Фирмата предлага:
- Отлични условия за работа в млад и динамичен екип;
- Мотивиращо трудово възнаграждение според постигнатите резултати;
- Възможност за развитие и надграждане на знанията;
- Дългосрочна заетост на пълен работен ден.
- Обучения и квалификационни курсове
Моля, изпратете професионална автобиография и мотивационно писмо .
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално и детайлно.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
***ВАЖНО:
С подаване на документи за кандидатстване по настоящата обява, Вие се съгласявате личните данни, вписани в тях, да бъдат съхранявани и обработвани за целите на подбора.
Всички лични данни, документи и кандидатури се разглеждат при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД и GDPR.

June 10th, 2022

Русе

Шофьори, Куриери