ОХРАНИТЕЛИ ЗА ХРАНИТЕЛЕН МАГАЗИН - Аспарухово

Няма описание

София

GSM за допълнителна информация : 0889 568547
Основни отговорности:
• Участва в екипи за охрана на обекта по утвърден график за дежурство;
• Предприема действия при охраната, съобразно дадените му правомощия;
• Наблюдава и своевременно докладва за инциденти и подозрителни лица;
• Съставя и изготвя документи за изпълнението на дейността по охраната;
Изисквания:
• Завършено средно образование;
• Чисто съдебно минало;
• Представителен външен вид;
• Отговорност, лоялност и мотивация за работа;
• Умения за работа в екип;
Ние предлагаме:
• Трудов договор на пълно работно време по график с дневни и нощни смени;
• Обучения и възможност за професионално развитие;
• Възможност за дългосрочна работа в интересна и динамична среда;
Конфиденциалността на предоставената информация е гарантирана съобразно ЗЗЛД. Всички данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор

June 10th, 2022

Варна

Сигурност и Охрана