ОХРАНИТЕЛ

Няма описание

Apollo Spa Resort & Helios Spa Hotel, Златни пясъци, търси да назначи за летен сезон 2022 OХРАНИТЕЛ

Отговорности и изисквания:
- Осъществява пропускателния режим (контролира вход и изход) на служители, гости, други външни лица и МПС.
- Следи за недопускане на кражби и злоупотреби.
- Извършва видеонаблюдение и обход (вътрешен и външен) на територията на комплекса.
- Ежедневно докладва на прекия си ръководител.
- Умение и желание за работа с туристи от различни националности (при нужда помага на пиколо и съдейства на гостите при паркиране на автомобилите).
- Съвестно изпълнява възложените от ръководител/и задачи.

- Отговорност, лоялност, умение за работа в голям екип и динамична среда.
- Завършено средно образование.
- Владеене на английски език се счита за предимство.
- Енергична личност без криминално минало.
- Опит в сферата на сигурността е предимство.

Ние предлагаме:
- Работа на 12 часови смени (дневни и нощни).
- Срочен трудов договор, социални осигуровки.
- Транспорт и храна по време на смяна.
Ако се интересувате от позицията и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Вашите лични данни ще бъдат третирани при строга конфиденциалност и съгласно законите на страната.
Предоставянето на личните данни е доброволно.
Тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни.
Bulgarian Sun Hotels в качеството си на администратор, гарантира пълна защита.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм