ОХРАНИТЕЛ В СУПЕРМАРКЕТ

Създадохме Parkmart с мисията винаги да предлагаме широк диапазон от висококачествени маркови артикули, с които да задоволим различни желания и вкусове.Мечтаехме да създадем супермаркет, в който пазаруването да носи удоволствие и наслада, да е достатъчно широк и удобен, да предлага разнообразни, проверени стоки с безупречно качество и да отговаря на нуждите, желанията и изискванията на съвременните градски хора.Отворихме първия Parkmart на бул. Княз Борис I, 152 в Приморски парк във Варна и видяхме как мечтата ни се сбъдна, благодарение на смелата комбинация между удобен и стилен интериорен дизайн, качествени продукти и premium концепцията, която не спираме да развиваме.След успеха на първия Parkmart Супермаркет в парка последваха още две локации - във Варна Parkmart Орбита. Следващите градове, в които предстои откриване на наши обекти са Бургас и София. Целта ни е да превърнем Parkmart в национална верига премиум супермаркети, отличаващи се с изискан стил и изключителен асортимент.

Магазините ни са с нова, модерна визия, отговаряща на всички съвременни стандартни. За да постигнем своите цели и да предложим качествено обслужване на нашите клиенти, ние се отнасяме с особено внимание към фирмения персонал. . Ако се интересуваш от работа в сфера на търговия, възможност за кариерен ръст и добро възнаграждение – това е точното място за теб!
Обявяваме вакантна позиция ОХРАНИТЕЛ В СУПЕРМАРКЕТ
Изисквания към кандидатите
- Завършено средно образование;
- Чисто съдебно минало;
- Добри комуникативни умения;
- Предишен опит на подобна позиция е предимство;
Функции и задължения:
- Изпълнява задачи, свързани с режима на охрана на конкретния обект;
- Познава плана за охрана на обекта, изискванията и особеностите на постовете в него и начините за предотвратяване на посегателства върху него;
- Недопуска и своевременно предотвратява нарушения на охранявания обект;
МОЛЯ, ИЗПРАЩАЙТЕ АВТОБИОГРАФИЯТА СИ С АКТУАЛНА СНИМКА
ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ ЩЕ БЪДАТ ПОКАНЕНИ НА ИНТЕРВЮ.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби