ОХРАНИТЕЛ АВТОПАТРУЛ

Няма описание

ОХРАНИТЕЛ ЗА АВТОПАТРУЛ
Във връзка с разширяването на дейността си,
"МАНИЯ ГРУП СЕКЮРИТИ II" ООД търси мотивирани и динамични личности за позицията : "автопатрул".Ако Вие откривате себе си в отговорностите и задълженията на позицията описани по-долу, можете да кандидатствате, като включите в кандидатурата си актуална Автобиография и снимка.
ОТГОВОРНОСТИ:
- участва в екипи за охрана на обекти по утвърден график за дежурство;
- извършва проверки и обход на обекти със инсталирана СОТ система;
- съставя и изготвя документи за изпълнението на дейността по охраната;
- предприема действия при охраната съобразно дадените му правомощия;
- грижи се за повереното му имущество.
ИЗИСКВАНИЯ:
- чисто съдебно минало;
- диплома за завършено средно образование;
- чиста шофьорска книжка;
- дисциплинираност и организираност;
- активно спортуващи;
- физическа и психическа издръжливост;
- умения за работа в екстремни ситуации;
- умения за работа в екип.
ПРЕДЛАГАМЕ:
- трудов договор;
- твърда заплата плюс допълнителни бонуси;
- фирмено обучение за служителите, желаещи да се развиват в сферата на сигурността;
- професионално развитие за служителите, показали сериозно отношение към работата.
Позицията е подходяща както за служители с малък или без опит
Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Велико Търново

Сигурност и Охрана