Огняр - завод

Фирма „ЕКОН 91“ ООД със седалище град Русе съществува от 1991 година като изцяло частно търговско дружество. През  96-та година  стартира първата в страната частна инсталация за синтез на смоли, а през 98-ма година започва производството на алкидни и вододисперсни бои. Фирмата притежава и второ производство –  за матраци и възглавници от пенолатекс. Производството в град Бяла е уникално по рода си и заводите със сходен капацитет са само 15 в целият свят. Продуктите от заводът в Бяла се изнасят в цял свят, като фирмата има  клиенти в Англия, Германия, Русия, Италия, САЩ, Франция, Испания,Полша, Гърция, Израел и дори Корея. ЕКОН е най-големият износител на матраци от България.Приоритет на компанията е да се развива и усъвършенства съобразно изискванията на съвременния пазар, като водеща стратегия е производството на продукти, максимално отговарящи на изискванията и нуждите на потребителите. Благодарение на това, както и на непрекъснатите реинвестиции, днес тя е утвърден производител на две основни групи продукти – лаково-бояджийски материали и матраци и възглавници от пенолатекс.

Огняр - завод в гр. Бяла
ЕКОН 91 ООД е утвърдена българска компания, производител на матраци и лаково-бояджийски материали.
Изисквания:
Образование: средно
Други квалификации: правоспособност по реда, предвиден в Наредба 1 за правоспособността и обучението на огняри и машинисти на парни и водогрейни котли ( ДВ, бр.26 от 1979г. )
Професионален опит: над 1 година трудов стаж по специалността, а при липса на такъв - трудов договор със срок на изпитване
Необходима компетентност за изпълнение на длъжността
Трябва да знае:
- принципа на действие на поверените му котли
- предназначението на всички ключове, бутони и лампи на командните табла в помещението
- нормативните изисквания за безопасност на труда в котелното помещение и работата с противопожарни средства
Задължения:
Контролира нормалното функциониране на котлите и оборудването в котелното помещение
Да поддържа котлите, водоподгревателите и другите съоръжения в котелното помещение, а също и помещението в съответствие с изискванията на действащите наредби.
Да спазва задълженията на работника свързани с безопасността и здравето при работа
Какво Ви предлагаме:
Работа в стабилна компания
Активна подкрепа на всеки етап навлизането в професията
Атрактивно възнаграждение
Ако предложението представлява интерес за Вас и отговаряте на изискванията, моля да изпратите актуална автобиография и мотивационно писмо.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати

June 10th, 2022

София

Производство