ОФИС СЪТРУДНИК

Няма описание

Утвърдена компания с предмет на дейност изграждане, ремонт и поддръжка в тежката промишленост, търси мотивиран
кандидат, отговарящ на зададените по - долу изисквания, за да бъде назначен на длъжност ОФИС СЪТРУДНИК
Изисквания към кандидатите:
- владеене на английски или руски или немски езици,
- опит и умения за водене на делова кореспонденция и документообработка
- компютърна грамотност - MS OFFICE, INTERNET
- точност и коректност
ФУНКЦИИ И ОТГОВОРНОСТИ:
- контакти с клиенти и партньори на фирмата;
- работа с интернет
- ползва офис техника - факс, телефон, принтер и други
- активно спомага за изграждане на успешния имидж на работодателя
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- възможност за развитие, научаване на нови неща, поемане на повече отговорности, интересна и динамична работа
- много добро заплащане
- отлични условия на труд
- коректно отношение
- приятна работна атмосфера
- ТД и осигуровки
Ако предложението ви интересува и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография
Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати

June 10th, 2022

Варна

Ремонтни и Монтажни дейности