Офис сътрудник

Няма описание

Търсим да назначим служител за работа в офис.
Изисквания:
1. Добро владеене на английски език и гръцки – писмено и говоримо;
2. Отлична компютърна грамотност;
3. Добри комуникативни и аналитични умения;
4. Дисциплинираност, отговорност и организираност;
5. Честност, коректност и лоялност към фирмата и към клиентите;
Отговорности:
1. Координиране и организиране на административните и спомагателни дейности в компанията
2. Водене на кореспонденция и осъществяване на контакти със съществуващи и потенциални партньори на фирмата;
3. Качествено и коректно обслужване на клиентите;
4. Организиране на срещи и други събития;
5. Осигуряване на пощенски услуги за нуждите на офиса, приемане и изпращане на пощенски пратки;
6. Осигуряване на необходимите консумативи и материали за нормалното функциониране на офиса.

Ние предлагаме:
1. Възнаграждение – по договаряне;
2. Комфортна и приятна работна среда;
3. Коректност и точност.
Ако отговаряте на изискванията и сте заинтересовани от позицията, моля кандидатствайте по тази обява като изпратите Вашата автобиография с актуална снимка.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности