ОФИС-СЪТРУДНИК

Основни задължения:
Отговаря за организацията на административната дейност във фирмата, подпомага работата на всички служители и дейностите във фирмата;
Изготвяне на договори, фактури и други документи;
Поддържане на архиви и регистри, изготвяне на периодични вътрешно фирмени справки и отчети;
Изготвяне месечен график за работа на служителите;
Проследяване за акуратно изпълнение на правила и процедури във фирмата;
Изготвяне и обработка на заплати;
Работа с каса;
Работа с банкови сметки в лева и валута - активно банкиране;
Разпределя и подрежда счетоводни документи;
Други задачи, свързани с финансово-счетоводната дейност на фирмата;
Ежедневна работа с пакет „Microsot Office“, както и със специализиран софтуер;
Водене на досиета на служителите;
Изпълнение на всички други, пряко възложени задачи от Управителя.
Изисквания:
Добри комуникативни и организационни умения;
Отлична компютърна грамотност, Microsoft Office (WORD, EXCEL), работа с Микроинвест - предимство;
Умения за съгласувано и самостоятелно разрешаване на проблеми, за ефективна работа в екип и определяне на приоритети.
Компанията предлага:
Работа на трудов договор;
Заплата 1300 лв.
Фирмено обучение;
Самостоятелност при планиране и извършване на задачите;
Професионална реализация, във фирма с дългогодишен опит и традиции в сферата на търговията и услугите.

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности