ОФИС СЪТРУДНИК

Нашите изисквания:
- Приемане и провеждане на телефонни обаждания и разговори с клиенти;
- Добра комуникативност, умения за работа в екип, лоялност и енергичност;
- Да проявява коректност и организираност при изпълнение на длъжностните задължения;
- Дисциплинираност, всеотдайност и отговорност;
- Средно или висше образование, компютърна грамотност;
Основните отговорности на позицията са:
- Ежедневно поддържа комуникация с клиенти чрез телефон и електронна поща;
- Отговаря за входящата и изходяща кореспонденция на дружеството;
- Изпълнение на поставените задачи;
- Сътрудничество с ръководния екип;
- Организация на срещи;запознаване с актуални новини и матеряли;
Ние Ви предлагаме:
- Отлично възнаграждение и трудов договор;
- Атрактивни и прогресивни бонуси според постигнатите резултати;
- Възможности за развитие и израстване в компанията;
- Професионална подкрепа и обучение в процеса на работата;
- Приятна атмосфера в модерен офис;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и считате, че сте подходящи за длъжността, моля изпратете Вашата професионална автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби