ОФИС МЕНИДЖЪР

Верига от магазини за алкохол и цигари търси да назначи Офис мениджър.
ЗА НАС Е ВАЖНО:
-Кандидатите да имат чисто съдебно минало;
-Кандидатите да имат завършено висше образование;
-Кандидатите да имат добри умения за работа с MS Office (Excel, Word);
ОТГОВОРНОСТИ ЗА ПОЗИЦИЯТА:
-Въвеждане на стокови разписки в системата;
-Правене на заявки и работни графици;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
-Коректност и точност в трудовите взаимоотношения;
-Работно време от Понеделник до Петък/от 8:00ч. до 17:00ч.;
-Редовно и сигурно заплащане,стартиращо от 1300лв. нето;
-Работа на постоянен трудов договор;
Ако смятате, че отговаряте на изискванията и имате желание да се включите към нашия екип, моля изпратете подробна автобиография (CV) и актуална снимка.
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности