ОФИС АСИСТЕНТ

Рентекс ООД е водеща рентал компания, която се развива с бързи темпове, следвайки добрите практики на международни компании в сферата на отдаването на строителни машини и оборудване под наем. Добрата репутация и авторитетa на фирмата се дължат основно на високото ниво на обслужване на клиентите, разнообразие от добре поддържани строителни машини и отличен сервиз. Държим изключително на отговорното отношение на целия екип към работата в зависимост от заеманата длъжност и вярваме, че всеки нов служител ще бъде пълноценен не само за фирмата, но и за себе си.

Фирма Рентекс ООД търси БЕК ОФИС АСИСТЕНТ с техническа и компютърна грамотност.
Основни задължения на кандидатите:
• Оформя документи и води картотека за постъпилите и отпуснатите стоки и материали.
• Участва при извършването на инвентаризации в склада.
• Въвежда части и стоки в ERP система.
• Извежда и предава стоки срещу оформени по съответния ред складови документи.
• Проверява и въвежда протоколи за ремонт в ERP система.
• Организира вземането и доставката на резервни части с шофьора.
• Следи складова наличност, води отчетност за покупките.
• Работа с парични средства.
• Опит в работа с документация – задължително.
• Работа с Word, Excel, PDF-файлове, Outlook и др.
• Английски език - препоръчителен
Предлагаме:
• Работа само с млад и динамичен колектив.
• Дългосрочни трудови отношения.
• Растящо нетно възнаграждение.
• Бонуси свързани с лично постигнати резултати.
• Пълно съдействие, обучение и разучаване на начина на работа във фирмата.
Месторабота:
гр.София
Ако това предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете автобиография на български език. Моля, НЕ изпращайте автобиографии, които не отговарят на посочените в обявата изисквания и автобиографии подавани в предишни наши обяви.Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Кандидатстването става единствено през контактната форма от jobs.bg, като се изпрати подробна автобиография с актуална снимка. Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Всички представени документи ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и при спазване на изискванията на ЗЗЛД

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби