Офис асистент

Няма описание

Импулс Ко ООД е една от водещите компании в сектор Електроенергетика.
Търсим мотивирани кандидати за позицията:
ОФИС АСИСТЕНТ
Задължения и отговорности на длъжността:
• Приемане на набор от заявления и съпътстваща документация от членове на организацията;
• Изготвяне на документи и справки;
• Приемане и изпращане на входящи и изходящи телефонни обаждания, писма и електронни съобщения;
• Водене на официална и неофициална писмена и устна кореспонденция;
• Архивиране на документацията;
• Създаване на презентации и официални писма;
• Работа със специализиран софтуер;
• Работа в съответствие с правилата и проследяване на промени в нормативната база;
• Организиране и координиране на административното обслужване в офиса;
• Снабдяване на офиса с необходимите консумативи и поддържане на представителния му вид;
• Изпълняване на всички други дейности, свързани с длъжността и работата на организацията, възложени от ръководството.
Изисквания:
• Умения за работа с Excel, Word;
• Работа с офис-техника;
• Комуникативни умения и организираност;
• Желание за развитие и придобиване на нови умения.
Ние предлагаме:
• Фирмено обучение;
• Коректно отношение;
• Добро трудово възнаграждение, трудов договор;
• Перспективи за професионално развитие;
• Работа в динамична среда;
• Работно време от 09:00 - 17:30ч.
Позицията е подходяща за хора, които дори и да нямат достатъчно натрупан професионален опит, са амбициозни, силно мотивирани за постигане на успех и имат желание за дългосрочна ангажираност.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, в срок до 30.07.2022 г. изпратете подробна автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите ще се разглеждат при спазване на стриктна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности