Офис Асистент с английски език

Няма описание

Описание и изисквания:
Във връзка с разрастващата се дейност на фирмата ни , търсим офис асистент с административна насоченост. Комуникация и кореспонденция с клиенти в страната, и в чужбина,както и с екипа на фирмата. Организация на входяща поща и съответсваща, своевременна комуникация с екипът и клиента, организираност, коректност, приветливост и отлични езикови умения. Писмен и говорим английски са задължителни!
Изисквания към кандидатите :
- Отлична комуникативност
- Отговорност към задълженията и коректност
- Умение за работа с клиенти, работа в колектив
- Английски език, писмено и говоримо
- Отлична езикова грамотност
- Работа с компютър - Word и Excel,
- Спазване на пълна конфиденциалност
- Шофьорска книжка (позицията е в с. Чепинци, обл. София)
Ако си отговорен към всичко, което правиш,
знаеш английски език - писмено и говоримо, имаш отлична езикова грамотност,
комуникираш с лекота с клиенти от чужбина и работиш на компютър, ползвайки
Word и Excel, спазваш пълна конфиденциалност, то твоето място е точно в нашият екип.
Предимства
- техническо образование
- гръцки език, писмено и говоримо
- предишен опит в международна комуникация
Какво предлагаме:
- Приятна обстановка за работа
- Коректно заплащане
- Работа в спокойна среда
- Пълна петдневна работна седмица
- Постоянен трудов договор след 3 месечен срок на изпитване
- ТРУДОВ ДОГОВОР СЪС СРОК ЗА ИЗПИТВАНЕ - Чл.70 от Кодекса на труда
- Юридическо лице: Павлина Димитрова/ Топ Троникс ООД
Работното място се намира в офиса ни в с. Чепинци.
Кандидатури без CV и актуална снимка няма да бъдат разглеждани.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности