Офис асистент - Рецепционист

Нашите изисквания:
- Посрещане на гости;
- Приемане и провеждане на телефонни обаждания ;
- Приемане и предаване на пратки , писма
- Добра комуникативност, умения за работа в екип, лоялност и енергичност;
- Да проявява коректност и организираност при изпълнение на длъжностните задължения;
- Дисциплинираност, всеотдайност и отговорност;
- Компютърна грамотност;
- Владеене на английски език е предимство.
Основните отговорности на позицията са:
- Посрещане /изпращане на гости и колеги;
- Преглед, препращане и (отговор ) на входящата кореспонденция ;
- Изпълнение на поставените задачи;
- Сътрудничество с ръководния екип;
Ние Ви предлагаме:
- Отлично възнаграждение и трудов договор;
- Обучение и подкрепа в процеса на работата;
- Приятна атмосфера в модерен офис;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и считате, че сте подходящ за длъжността, моля изпратете Вашата автобиография и актуална снимка.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности