Офис Асистент

Няма описание

ОФИС АСИСТЕНТ с Английски език/Френски език/Немски
"МСМС" ЕООД е транспортна фирма. Компанията ни извършва международни транспортни услуги в Европа.
Основни изисквания:
- Владеене на английски;
- Владеенето на Zeron ще бъде с приоритет (Моля да отбелязвате, ако сте работили с програмата)
- Владеене на MS Office - предимно Word и Exce
-Добри комуникационни и организационни умения;
-Умения за работа в екип и способност за добра организация
-Образование и/или професионален опит свързани дейността - предимство;
-Мотивация, лоялност, изпълнение на поставените задачи и самоконтрол
Основни задължения:
- Приема и обработва постъпилите заявки;
- Ежедневна комуникация с клиенти, партньори;
- Подпомага за цялостната дейност в офиса
- Работа с документи, свързани с дейността на фирмата и кореспонденция по електронна поща;
- Изготвяне на справки и отчети
Компанията предлага:
- Трудов договор и заетост на пълен работен ден;
-Дългосрочна заетост и отлични условия на труд;
- Работа в мотивиран екип;
- Възможност за кариерно развитие - заемане на длъжност диспонент
Ще се свържем само с одобрените кандидати.Всички данни предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности