Офис администратор

Няма описание

Във връзка с разширяване на дейността и обема на работа, фирма Елкрон България ООД обявява конкурс за високо мотивирани и амбициозни кандидати с възможност за професионално развитие и кариера.
Задължения и отговорности:
- Оработка на документация в складова и счетоводна програма;
- Поддържане на архива на фирмата;
- Организиране на транспорти в страната и чужбина
-Работа с митници и митнически агенции
- Оформяне на информацията, в съответствие с фирмините изисквания
- Да обработва, сортира и съхранява отговорно фирмената документация;
- Да координира действията си с останалите служители в отдела за разработване и спазване на единната политика на фирмата;
- Изготвяне на отчети с различна периодичност.
Изисквания:
- Познаване на Excel:
- Компютърна грамотност;
- Организациоони умения;
- Енергична и комуникативна личност;
- Чувство за отговорност и сериозно отношение към професионалните задължения;
- Английски език или Италиански език
Ние предлагаме:
-работа в млад и амбициозен екип
-постоянен трудов договор
-възможност за професионално развитие и израстване в динамично развивааща се компания
-конкурентно възнаграждение.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности