ОФИС АДМИНИСТРАТОР

Няма описание

АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ОТ 2010г.
с хиляди доволни клиенти търси своя нов колега .
ОТГОВОРНОСТИ:
- Провеждане на разговори с бъдещи клиенти,
-Поддържане връзки с настоящите клиенти,
- Актуализиране на оферти ежеседмично
-Основна компютърна грамотност;
-Организираност за работа с документи;
-Обработка на професионална база данни;
-Подготовка и обработка на оферти
ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА
• Амбициозност;
• Безупречен външен вид, добри обноски и възпитание;
• Лоялност и съпричастност към бизнеса на работодателя;
• Чувство за отговорност и сериозно отношение към поетите професионални ангажименти;
• Компютърна грамотност — Windows/Mac OS, MS Office, Internet;
• Организираност, работа в екип, работа под стрес;
• Oрганизиране на огледи.
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Трудов договор;
- Твърда месечна заплата
- Първоначално обучение;
- Осигуровки съгласно Кодекса за социално осигуряване;
- Поемане на разходите за реклама;
- Ползване на служебни: мобилен телефон с неограничен брой безплатни минути и Интернет, бюро, компютър, софтуер за имоти; карта за градски транспорт.
Ако сте заинтересовани от нашето предложение, изпратете вашето CV и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените за среща кандидати!

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности