Обслужващ работник, пакетажна линия

Във връзка с разширяване на дейността ни търсим мотивирани и отговорни личности за позиция Обслужващ работник, в хранително – вкусова промишленост - линия за пакетаж
Отговорности:
- Обслужва и наблюдава поверените му машини от производствената линия;
- Контролира и регулира зареждането на производствената линия с необходимите суровини;
- Следи за производството и/или пакетирането на готовата продукция;
- Отговаря за чистотата и хигиената на работното си място;
- Следи за спазване на технологичните изисквания в хранително – вкусовата промишленост.
Изисквания:
- Отговорност към поставените задачи;
- Възможност за работа на график - трисменен режим на работа;
- Предходен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
- Работа в екип;
Ние предлагаме:
- Работа във водеща в областта компания;
- Възможност за професионално развитие;
- Конкурентно възнаграждение;
- Осигурен социален пакет - транспорт и храна
Ако позицията представлява интерес за вас и отговаряте на изискванията ни, очакваме вашите документи до 30.07.2022 г.
За допълнителна информация: отдел Човешки ресурси, тел. 032/607 416
Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

June 10th, 2022

София

Производство